0216 335 0 335 info@cekmekoylazer.com
Bizi Arayın: 0216 335 0 335

Bölgesel Zayıflama

Hemen Bilgi Al

Doktora Danış

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama tekniği kişinin göbek, bel, basen bölgelerinde oluşan yağların yok edilmesi için kullanılan zayıflama tekniğidir.  Bölgesel zayıflama da vücut masajı, bölgesel zayıflama cihazları, yosun terapi ve buna benzer birçok metot kullanılmaktadır.  Bunların içinde en çok tercih edilenler ultrasound cihazları ve kavitasyon yöntemidir.  Günümüzde bu yöntemlere soğuk lipoliz ve radyo frekans da eklenmiştir.

Çekmeköy merkezimizde uzmanlarımız bölgesel zayıflamada, bu cihazları çok etkili kombinasyonlar halinde hazırlayarak sizlere sunmakta ve size en uygun yöntemi seçmenizde size yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.  Bu yöntemler belirlenirken beslenme alışkanlığınızdan tutunda kullandığınız ilaçlara kadar her şey göz önüne alınır ve detaylı bir konsültasyon yapılır.

Bölgesel Zayıflama Teknikleri

Bölgesel zayıflamada en önemli şart bol su içmek ve uygulamalarla birlikte diyet ve egzersiz programlarına da bağımlı kalmaktır.

Bölgesel zayıflama uygulamalarımızda diyetisyen kontrolünde olup. Beden kitle indeksi (BKİ, kg/m2), boy ve vücut ağırlığı arasındaki oran ölçümleri yapıldıktan hemen sonra uygulama yapılır.